Milujem pondelky

Milujem pondelky

Ahojte pilatesáci,

máte už za sebou svoj pondelkový tréning? Alebo sa neviete dočkať kedy konečne vyrazíte z práce a vstúpite do posilňovne alebo na svoje obľúbené skupinové cvičenie? Nech ste už cvičili ráno, alebo sa ešte len chystáte, pondelok sa nevynecháva! Pondelkom začína náš zdravý týždeň a pre niekotrých možno i nový život. Ešteže ho máme, však? 🙂

A čo je na ňom ešte super?

  • Pondelok je NOVÝ ZAČIATOK. Dajte bodku za starým týždňom a užite si nový týždeň naplno. Počasie je jednoducho úžasné a dobrá nálada prichádza sama. Zabaľte minulý týždeň do krabice a pošlite ho do minulosti. Tento týždeň je čas plniť si svoje sny!
  • Pondelok je JEDODUCHO ÚŽASNÝ SÁM O SEBE. Dnes je skutočne skvelý deň. Po víkende máme opäť šancu poklebetiť s kolegami, pracovné tempo sa ešte len rozbieha a keďže sme cez víkend načerpali energiu, všetko nám ide od ruky. A to počasie je jednoducho božské.
  • Pondelok je NOVÝ PLÁN. Je niečo, čo ste vždy chceli vyskúšať, ale nejako sa do toho vždy priplietli každodenné povinnosti? Výborná správa je, že máte pred sebou celý týždeň a môžete si ho naplánovať podľa seba. Vyberte si diár a hneď teraz si určite presný deň a čas, kedy spáchate svoj vysnívaný kúsok. Chcete upiecť tú krásnu tortu, ktorú ste videli v časopise? Dajte to do diára! Chcete ísť na prechádzku? Dajte to do diára! Chcete ísť behať? Dajte to do diára! Jeden deň si na to určite nájdete 😉 A keďže sa pondelok nevynecháva, rýchlo si zapíšte do diára aspoň 20 minút aktívneho pohybu už na dnes, či už sa rozhodnete pre rýchlu prechádzku, beh, cvičenie podľa videa alebo návštevu posilňovne. Veď možností je toľko. Stačí si len vybrať.

 

Ja si práve napĺňam fľašu vodou s citrónom a chystám sa na pondelkový pilatestréning s mojimi babami a poviem Vám, že úprimne sa už neviem dočkať. A čo vy? Pridáte sa?

 

Lenka JPridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *